Zhineng Qigong

Haola Qigong je založen na formě qigongu, který byl vyvinut v pozdních sedmdesátých letech v Číně Dr. Pang Ming pod názvem „Zhineng Qigong“.

V doslovném překladu znamená Zhineng Qigong „Moudrost Qigong“. V různých kontinentech Zhineng Qigong je znám pod různými názvy: Chilel nebo Lingtong ve Spojených státech, Chi Neng Qigong moudrosti nebo Haola v Evropě. Čínské slovo „hao“ znamená- dobré, zdravé, uzdravil, a částice „la“ znamená, že to již bylo realizováno. To znamená, že pojem „Haola“ odkazuje na plné účinnosti této formy těla, mysli a duše.

 

 

Dr. Pang Ming OnDr. Pang Ming je zakladatelem Zhineng Qigong (jméno Haola pro qigong v Číně) a  Huaxia nemocnice v Qinhuangdao, . Pod vedením svého dědečka, začal ve věku šesti let praktikovat qigong. Studoval u 19 různých velmistrů mnoho forem Qigong .
Jako lékař, že je to jak dobře vyznají v západní než v tradiční čínské Medezin (TCM). Měl mnoho pacientů, kteří byli vážně nemocní. Tak s ním bych si to přála pacient měl být schopen vám pomoci s výhodami Qigong. Pro formě Qigong byl použit které bylo snadné se naučit a její vliv by se projeví rychle. Z této myšlenky Zhi Neng Qigong vznikl. Huaxia založil nemocnici, ve které až 7000 pacientů za měsíc bylo zacházeno výhradně Qigong. V přesvědčivé výsledky této nemocnici vedl v roce 1998, aby se sportovní Úřad čínskou vládu, aby Zhineng qigong jako první z 11 zkoumaných zdravotnických formy Qigong po intenzivního vědeckého výzkumu oficiálního uznání. 

Q

1 komentář u „Zhineng Qigong

Komentáře nejsou povoleny.