6 lečivých zvuků

 Jak čelit  negativní emoční energii?

Taoistický postup se snaží  spíše o zničení nebo spíše o vyhození negativní emoční energie  ven z těla. Pomocí použítí techniky pro transformaci negativní, nemocné energii na pozitivní, milující, léčivou energii.

Negativní emoce jsou uloženy v orgánech. Postupem času, při hromadění negativity se narušuje zdraví orgánů a vzniká celá řada nemocí.

6 léčivých zvuků podle jednotlivých orgánů

Plíce

Strach je uložen v plicích. Zvuk plic transformuje strach do odvahy.

Pozice: Sedněte si na okraj židle s nohama na délku ramen. Položte ruce dlaněmi nahoru na stehna. Zvedněte obě ruce nad hlavu, dlaně nahoru, prsty každé ruky se dotýkají špičky druhé.

Plicní zvuk: Umístěte jazyk za zuby , s dlouhým pomalým výdechem, dělal zvuk plic „SSSSSSSSSSSS“2

Vizualizace: Vraťte své ruce do polohy dlaně na vašem klíně a usmívat se do plic. Představte si, že bílé světlo, které svítí na plicích, které je obklopuje.

Ledviny

Zvuk pro ledviny transformuje emoční energii uvnitř ledvin do jemnost a velkorysost.

Pozice: Sedněte si na okraj židle s nohama na délku ramen. Položte ruce dlaněmi nahoru na stehna. Předklonit a sepnout ruce kolem kolen. 

Ledviny zvuk: Forma  „O“  rty jako by se chystal sfouknout svíčku. S dlouhým, pomalým výdechem zvuk „WOOOOOOOO.“

Vizualizace: Vraťte své ruce do polohy dlaně na vašem klíně a usmíváte  se na vaše ledviny. Představte si, že modré světlo zářící, které je obklopuje. Soustřeďte se na pocit,  jemnost a / nebo velkorysost.

Játra

Zvuk pro játra mění na emocionální energii uvnitř jater do laskavosti.

Pozice: Sedněte si na okraj židle s nohama na délku ramen. Položte ruce dlaněmi nahoru na stehna. Zvedněte ruce dlaněmi nahoru přes hlavu a je vzájemně propojena prsty. Mírně se přikláním k levé straně. 

 Umístěte jazyk na horním patře a s dlouhým pomalým výdechem produkovat zvuk „SHHHHHHHHHH.“

Vizualizace: Vraťte své ruce do polohy dlaně na vašem klíně a usmívejte se na vaše játra. Představte si zelené světlo, které svítí  uvnitř jater a záře  je obklopuje. Soustřeďte se na pocit  laskavosti.

Srdce

Zvuk srdce transformuje emoční energie uvnitř srdce do lásky, radosti a štěstí.

Pozice: Sedněte si na okraj židle s nohama na délku ramen. Položte ruce dlaněmi nahoru na stehna. Zvedněte ruce dlaněmi nahoru  přes hlavu a je vzájemně propojena prsty. Mírně se přikláním k pravé straně. 

 S ústy otevřenými, vydechněte a zhluboka se nadechněte pomalu  produkujte zvuk „HAWWWWWWWW.“

Vizualizace: Vraťte své ruce do polohy dlaně na vašem klíně a usmívejte se do svého srdce. Představte si, že červené světlo zářící  uvnitř vašeho srdce, které ho obklopuje. Soustřeďte se na pocit, lásky, radosti a / nebo štěstí. Vězte, že červené světlo hoří a přeměňuje jakoukoliv nenávistné emoce.

Slezina

Zvuk  přeměňuje emoční energie uvnitř sleziny do otevřenosti, poctivosti a spravedlnosti.

Pozice: Sedněte si na okraj židle s nohama na délku ramen. Položte ruce, prsty každé ruky se dotýkají pod levou stranou hrudního  koše. Nadechněte se a se zatajeným dechem, jemně zatlačte po stranách vašich rukou v mírně nahoru, pod žebra.

 Při pohybu rukou pod žebra, umístěte jazyk na horním patře a dlouhým, pomalým výdechem, produkovat zvuk „WHOOOOOOOO“ .

Vizualizace: Vraťte své ruce do polohy dlaně na vašem klíně a usmíváte se na vaši slezinu. Představte si, že žluté světlo zářící  uvnitř sleziny a slinivky břišní. Soustřeďte se na pocit otevřenosti, rovnováhy a spravedlnosti.

Trojtý ohřívač

Ležte na zádech a s otevřenými ústy, pomalu vydechněte  zvuk „HEEEEEEEE.“ Představte si že jste obrovský válec a protlačujete energii od hlavy dolů. To bude vyvažovat všechny energie aktivovány jinými zvuky .

Všechny zvuky opakujte 3x, včetně polohy rukou a vizualizace.

1 komentář u „6 lečivých zvuků

  1. Pingback: babes babe porn

Komentáře nejsou povoleny.